Anglická školka Orangery Orangery Park
725 759 700
724 988 483 jesličky
602 662 889 školka

Příměstský tábor pro děti od 6 let

25.3.2019

Milí rodiče,
i když nám na okno teprve klepe jaro, my v Orangery se už nemůžeme dočkat léta a proto již pilně pracujeme na jednotlivých tématech našich kurzů a táborů.
Letos Orangery zorganizuje celkově 4 týdny her, smíchu a zábavy.

15.-19.7 - Letem světem (kurz)
Léto začneme opravdu ve velkém. Podíváme se do nejrůznějších koutů světa, přiblížime si různé umění a zvyky a ochutnáme všakovaké světové speciality. Mňam!

22.-26.7 - Výtvarný tábor s Tori (tábor)
Jupi jooou!!! I letos si na nás našla čas naše oblíbená Victorie Burton, která dětem přiblíži svět výtvarného umění tak, jak to umí jenom ona!

12.-16.8 - Všehochuť (kurz)
Pro ty, kteří si chtějí osvojit co nejvíc nových slovíček (nebo oprášit a připomenout již známe) je tento týden jako stvořený. Budeme si povídat o zvířatech, způsobech přepravy, počasí, každodenných činnostech, .... no prostě z každého rožka troška ;)

19.-23.8 - Tajuplná Země (kurz)
Poďte spolu s námi objevovat naší planetu z blízka. Podíváme se na život na poušti, schladíme se pod hladinou oceánu a nezapomeneme ani na jedinečné dešťové pralesy. Děti se mohou těšit na spoustu informací o zvířatech, lidech a životě na Zemi :)

Cena za kurz je 3.800.- 
Cena za tábor s Tori je 4.100.-

Jestli Vaše dítko navštěvovalo kurz angličtiny v Orangery přes školní rok, připravili jsme pro něj slevu 500 KČ. :) Nezapomeňte to ale, prosím, v přihlášce napsat!

Počet míst je omezen tak neváhejte a přihlašte svoje dítě ještě dnes!
V případě zájmu, prosím, pište na adresu nevedelova.zuzana@gmail.com.

Létu zdar!