Tým jesliček

 

 

Pedagog

Jmenuji se Hanka Weiserová, narodila jsem se v Zábřeze na Moravě v roce 1989, ale od svých 5 let žiji v Praze, kde jsem také absolvovala všeobecné gymnázium a dále magisterské studium na Filosofické fakultě Karlovy univerzity obor Čeština v komunikaci neslyšících, v současné době studuji dálkově Speciální předškolní pedagogiku na Pedagogické fakultě Univerzity Palackého. 

Přestože pedagogika nebyla má první studijní volba, pracuji s těmi nejmenšími už od střední školy jako vedoucí na táborech, atletického kroužku či chůva a v poslední řadě také asistentka pedagoga – tlumočnice znakového jazyk a učitelka. Tím se kruh uzavřel a já už vím, co mě baví nejvíce a věnuji se práci s dětmi naplno.

Ve volném čase ráda něco tvořím, peču, běhám či cestuji.

 

 

Pedagog

Jmenuji se Kristýna Janků, narodila jsem se v Kladně. Po úspěšném složení maturitní zkoušky jsem se přestěhovala do Prahy. Nastoupila jsem zde do MŠ na Střížkově. Ve školce jsem strávila dva roky a získala bohaté zkušenosti a velkou zálibu v dětech a v práci s nimi. Moje další praxe byla  v MŠ a jeslích na Karlově náměstí. Jako au-pair jsem odjela do Itálie, kde jsem měla na starosti čtyřletého chlapce. Více jak 5 rokem se věnuji hlídání dětí v rodinách. Na hlídání mě nejvíc baví, že každá rodina je jiná. Ráda s dětmi chodím ven a baví mě vyrábění s nimi.

Mezi moje záliby patří cestování a různé výlety, brusle a kolo, posezení s přáteli, knížky, filmy a dobré jídlo. Absolvovala jsem kurz „chůva do zahájení povinné školní docházky“. Momentálně studuji VOŠ obor – předškolní a mimoškolní pedagogiky v Praze.

 

Pomocná učitelka

Jmenuji se Blanka Tichá a narodila jsem se v Praze. Po ukončení studia v oboru oděvní tvorby jsem pracovala v několika pražských buticích. Mezi jinými také jako vedoucí butiku Comtessa, Jackpot. Ve volném čase jsem se věnovala vlastní tvorbě a šití.

Po narození syna jsem začala pracovat jako podnikatelka v oboru péče o děti a domácnost se zaměřením na zdravé stravování = zdravý vývoj dítěte a ekologii domácnosti. Této činnosti jsem se věnovala déle než 15 let. Nyní pracuji jako zde a velmi ráda uplatním své dlouholeté zkušenosti, lásku a péči o to nejcennější co  člověk v životě má a tím jsou naše děti …

Ve volném čase se nadále věnuji navrhování a šití, četbě, pilates a také v neposlední řadě přípravě zdravé stravy, neboť velmi ráda vařím a peču. Stále se snažím prohlubovat si své znalosti v oborech a ekologie, domácnosti a alternativní způsoby léčby nemoci zejména se zaměřením na stravu.