Anglická školka Orangery
602 662 887 ředitelka

PRÁZDNINY 2022

 

V létě 2022 budou v MŠ Orangery otevřeny dvě třídy a to česká a anglická od 11. 7 do 19. 8. Pro Vaše děti jsou připravena tato témata:

 

ČERVENEC

SRPEN

11. - 15. 7. Týden u moře

1. - 5. 8. Masterchef Orangery

18. - 22. 7. Dinosauři v ohrožení

8. - 12. 8. Školka čarování

25. - 29. 7. Vesmírné dobrodružství

15. - 19. 8. Po indiánské stezce

 

 

 

ČESKÁ TŘÍDA

ANGLICKÁ TŘÍDA

dopolední program 2 400 Kč

dopolední program 3 400 Kč

celodenní program 3 490 Kč

celodenní program 4 490 Kč

 

Pro přihlášení je nutné vyplnit formulář:

 

Odesláním formuláře máte místo garantováno, následně  je ještě potřeba vytisknout a vyplnit dokumenty ke stažení, které naleznete níže.

Řádně vyplněné dokumenty odevzdejte v den nástupu.

 

 

Tábor lze bezplatně zrušit nejpozději do 20. 6. 2022. Při zrušení kdykoliv po 20. 6. 2022 (tedy od 21. 6. 2022), a dále pak kdykoli mezi 7 - 14. dnem před začátkem vybraného tábora, bude účtován poplatek ve výši 50% z celkové ceny. Pozdější zrušení je zpoplatněno 100% storno poplatkem.

 

Tábor lze kdykoli před začátkem bezplatně převést na jiného účastníka. Termín táboru lze kdykoli bez sankce změnit, bude-li v nově vybraném termínu místo.

 

V případě nemoci doložené lékařským potvrzením lze tábor omluvit a vybrat jednu z variant náhradního plnění: účast v jiném volném termínu v průběhu prázdnin daného roku, účast v jazykovém podzimním kurzu v daném roce, bezplatné převedení na jiného účastníka. Náhradní plnění nelze za žádných okolností odečíst z kurzovného v dalším kalendářním roce.

 

Covid garance: vybraný příměstský tábor můžete bezplatně zrušit, nebo přesunout na jiný termín až do 20. 6. 2022. V případě zrušení z naší strany z důvodu uzavření školky Vám vrátíme plné kurzovné.

 

Zrušení registrace je nutné provést písemně na e-mail: leto@orangery.cz. Registrace je považována za zrušenou v okamžiku zpětného potvrzení ze strany organizátora.

 

Základní informace k prázdninovému provozu v naší školce:

Provoz školky je každý den od 7:00 do 18:00 hodin. Po příchodu do školky v šatně najdete skříňku se značkou a jménem Vašeho dítka (i s iniciálou příjmení). Tuto značku a skříňku bude Vaše dítě používat po celý prázdninový provoz.

S sebou dejte dětem - pevnou domácí obuv (bačkůrky, sandálky - s pevnou patou, ne pantofle), náhradní oblečení, oblečení a obuv do deště (chodíme ven za každého počasí), repelent, opalovací krém, pokrývku hlavy. V případě horkého počasí se děti osvěžují pomocí rozstřikovače,dejte jim s sebou plavky a ručník. Děkujeme.

Vyzvedávání dětí probíhá pro dopolední program do 13:00 ve třídách, odpolední vyzvedávání můžete kdykoliv, děti chodí také ven a to přibližně okolo 15:00. Většinou je najdete na zahradě nebo v parku poblíž školky. Informaci, kde děti budou, najdete na nástěnce v šatně, případně na vchodových dveřích školky.

 

Informace budou stále doplňovány vzhledem k blížícímu se létu.

 

V případě dalších dotazů či nejasností pište, prosím, na leto@orangery.cz 

 

Dokumenty ke stažení

Potvrzeni-od-lekare-leto-22.pdf
Prihlaska-skolka-leto_22.pdf
Souhlas-se-zpracovanim-osobnich-udaju-AJ.pdf