Anglická školka Orangery
602 662 887 ředitelka

Letní prázdniny

 

V létě 2023 budou v MŠ Orangery otevřeny dvě třídy a to česká a anglická od 10. 7 do 18. 8. Pro Vaše děti jsou připravena tato témata:

 

ČERVENEC                                                                                      SRPEN

10. - 14. 7. Masterchef Orangery                                  31. 7. - 4. 8. Masterchef Orangery II

17. - 21. 7. Letní olympiáda                                          7.7 - 11. 8.  Cesta do Afriky

24. - 28. 7. Podmořský svět                                          14. - 18. 8.   Z pohádky do pohádky

 

 

 

ČESKÁ TŘÍDA                                                                 ANGLICKÁ TŘÍDA

 dopolední program 2 900 Kč                                            dopolední program 3 700 Kč

celodenní program 3 900 Kč                                             celodenní program 4 900 Kč

 

 

Pro přihlášení je nutné vyplnit formulář:

 

● pro českou třídu- https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSdENNmZOcf5FBgz8jkj_m86G8YtL4WeUDG1_U8vwhbbYS8q8Q/viewform

● pro anglickou třídu- https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSeRKYy8gRdMqjgEbirOP6TzuZnq_oGbOZUgPJS55ahnR7s80A/viewform

 

 

Odesláním formuláře máte místo garantováno, kopie objednávky vám přijde obratem na email. Pokud jsou některé termíny již plné, ve formuláři se nezobrazí. Následně je potřeba vytisknout a vyplnit tyto dokumenty:

 

 

● přihláška – Stáhnout zde

● potvrzení od lékaře – Stáhnout zde

● GDPR – Stáhnout zde

 

ŘÁDNĚ VYPLNĚNÉ DOKUMENTY NOSTE OSOBNĚ PANÍ ŘEDITELCE, NEBO ZÁSTUPKYNI KAŽDÉ ÚTERÝ OD 4. 4. - 13. 6. 2023 mezi 7-15h. ZVOŇTE NA ZADNÍ VCHOD Z PARKU. UZAVÍRKA PŘIHLÁŠEK JE 13. 6. 2023.

 

Omluvy a storno podmínky

 •  Při zrušení pobytu dítěte do konce dubna se vrací 75% z ceny.
 •  Při zrušení pobytu dítěte do konce května a kdykoliv později po 31.5. 2023 (tedy od 1. 6. 2023), a dále pak kdykoli mezi 15. a 40. dnem před začátkem vybraného tábora, bude účtován poplatek ve výši 50% z celkové ceny. Pozdější zrušení je zpoplatněno 100% storno poplatkem.
 • Tábor lze kdykoli před začátkem bezplatně převést na jiného účastníka. Termín táboru lze kdykoli bez sankce změnit, bude-li v nově vybraném termínu místo.
 •  
 • V případě nemoci doložené lékařským potvrzením lze tábor omluvit a vybrat jednu z variant náhradního plnění: účast v jiném volném termínu v průběhu prázdnin daného roku, účast v jazykovém podzimním kurzu v daném roce, bezplatné převedení na jiného účastníka. Náhradní plnění nelze odečíst z kurzovného v dalším kalendářním roce za žádných okolností.
 • Zrušení registrace je nutné provést písemně na e-mail: leto@orangery.cz. Registrace je považována za zrušenou v okamžiku zpětného potvrzení ze strany organizátora.

 

 Základní informace k prázdninovému provozu v naší školce:

 

 • Provoz školky je každý den od 7:00 do 18:00 hodin. Po příchodu do školky v šatně najdete vaši skříňku. Obrázky skříněk se mohou během léta měnit v důsledku střídání dětí.
 •  
 • S sebou dejte dětem - pevnou domácí obuv (bačkůrky, sandálky - s pevnou patou, ne pantofle), náhradní oblečení, oblečení a obuv do deště (chodíme ven za každého počasí), repelent, opalovací krém, pokrývku hlavy. V případě horkého počasí se děti osvěžují pomocí rozstřikovače a bazénku na zahrádce, dejte jim s sebou plavky a ručník. Děkujeme.
 •  
 • Vyzvedávání dětí probíhá pro dopolední program do 13:00 ve třídách, odpolední vyzvedávání můžete kdykoliv, děti chodí také ven a to přibližně okolo 15:00. Většinou je najdete na zahradě, nebo v parku poblíž školky. Informaci, kde děti budou, najdete na nástěnce v šatně, případně na vchodových dveřích školky.

 

Informace budou stále doplňovány vzhledem k blížícímu se létu.

V případě dalších dotazů či nejasností pište, prosím, na leto@orangery.cz

-->